Massage
Köpük Masajı
Geleneksel olan bu masaj Türk Hamamında doğal zeytinyağlı sabun köpükleri kullanılarak tüm vücuda yapılır. Bu uygulamanın sonucunda bebek cildi yumuşaklığında , yenilenmiş bir cilde sahip olacaksınız. 

Sıcak Taş Masajı
Isıtılmış taşlar kullanılarak ısının bedenin derinlerine nüfuz ettirilmesini sağlayan bir masaj terapisidir. Bu masaj uzun süre ısıyı üzerinde tutma özelliğine sahip volkanik lav(bazalt) taşları ile yapılır.Refleksioloji

Refleksoloji
Ayak ve el refleksolojisi belli noktaların manuel uyarılarak vücuttaki sinirlerin ve kan dolaşımının uyarılmasıdır.

Klasik Masajı
Kan dolaşımını hızlandırır, kasları rahatlatır, doku altındaki toksini dağıtılmasına yardımcı olur. 

Lokal Masaj (Bölgesel Masaj)
Genelde ağrılı bölgelerde yoğunlaşarak yapılır. 

Aromatherapy Masajı
İstediğiniz bir aroma seçtikten sonra saf yağlarla yapılan masajdır. 

Selülit Masajı
Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. 

Relax Masajı
Tüm bedeni kapsayan yumuşak hareketlerle yapılıp, rahatlama sağlayıp , stresi en aza indirgeyen , vücudu toparlayan ve zenginleştiren masajdır. 

Çikolata Masajı
Cildi canlandırarak kaybettiği besleyici maddeleri yerine koyuyor, hem de zihin üzerinde olumlu etki yaratarak kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlıyor.  Çikolatanın kokusu iç huzurunuza etkileyerek, size unutamayacağınız bir deneyim tattırıyor. Artık bu müthiş tat damağınızın yanı sıra teninizi de tatlandırılıyor.